| Lorenna200697 a întrebat:

am nevoie mare de ajutor happy, am instalat un program in pc si s-au instalat si niste emoticoane noi pe mess, si nu mai pot vedea ce imi scrie alta persoana, si nici convorbirea straight face

Va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Furny a răspuns:

Da uninstal la mes si la emoticoane si instalezi iar mesu, si scapi de probleme

| butterfly3 a răspuns:

Buna. intra la Control Panel la categoria remove or add programs si dezinstaleaza programele alea. sunt usor de recunoscut daca e ceea ce cred eu. au o maimutica big grin. vezi cand incepi dezinstalarea sa nu ai mess-ul deschis. succes

| Lorenna200697 explică (pentru butterfly3):

Mersi frumos, mi-a fost de folos raspunsul happy