| butterfly0165 a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie niste site-uri de pe care castigati premii dar sa nu fie teapa. (FUNDA)

P. S: Stiti cumva ce numere au mai aparut la concursul acela de pe Disney cu Phineas & Ferb? Multumesc! Iar codurile apar doar la filme? nu si la seriale? ( sper sa intelegeti!)

Răspuns Câştigător
| AndyIQ a răspuns:

P.S au fost numere cuprinse gen 13 29, 46 incerca, Momentan nu mai sunt astfel de concursuri ca Phineas Si Ferb ele erau doar in perioada verii majoritatea s-au incheiat pe data de 24 iulie 2011.
Sorry.