| kitisupercool a întrebat:

Buna,sambata viitoare va avea loc sedinta foto pentru clasa a 8-a, dar nu stim ce locatie sa alegem.Imi propuneti va rog niste locuri frumoase aproape de Campia Turzi?

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Ati putea face intr-un parc inverzit unde ar fi si cateva flori sau in curtea scolii daca este bine aranjata sa aveti o amintire cu scoala.

1 răspuns:
| Rakanishuu a răspuns:

Nu cunosc zona, dar aţi putea opta pentru o pensiune mai interesantă. adică cu tot felul de aranjamente, o temă anume sau care să aibă o grădină, tot aşa, frumos aranjată.
Sau într-un parc ar fi frumos.