| iuga09 a întrebat:

se poate sa blochez un apelant care suna cu numar privat? (adica am blocat numarul lui si ma suna cu privat) (reteaua Orange)

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Descarcă "Blacklist" de pe Magazin Play. Este o aplicație care poate bloca şi apelurile şi SMS-urile de la numerele private sau cunoscute. Dar, o să îți consume mult din baterie.

2 răspunsuri:
| Lands0fMancunia a răspuns:

Mi se pare ca nu poti bloca. Din ce imi amintesc este optiunea aia cu deviere apel. Poti incerca.

| darrio2007 a răspuns:

Daca ai telefon cu Android descarca gratuit aplicatia Blacklist Plus de pe Google play. Poti bloca orice apel.Te va instiinta doar ca te suna, in bara de notificari dar tie nu iti suna telefonul.Lui ii apare ca nu ai semnal.