| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu daca am putea securiza nickurile noastre de pe site, si cum, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Bănuiesc că te referi la faptul că există mai mulţi useri cu acelaşi nume.Pe alte site-uri, când vrei să te înscrii, eşti avertizat că acel nickname este deja în uz şi eşti invitat să îţi alegi altul.Ar fi trebuit să se întâmple şi aici la fel...

1 răspuns:
| Cryssy a răspuns:

Ar trebui sa faca in asa fel Raluca sa se intample cum spune aqualuna...