| Anonimulsecret234567 a întrebat:

Bună seara! M-am înscris recent că reprezentat Avon și am observat că nu pot accesa opțiunea pentru plată scadentă după ce aleg metoda de livrare, aveți idee de ce?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

La avon nu se lucreza in sistem MLM? sau nu imi aduc eu bine aminte!? poate ma lamureste cineva, dar eu nu cred ca este ceea ce trebuie sa colaborezi cu avon, cam ce faceau inainte si Oriflame
daca ma insel ma puteti lamuriwinking

| Dragobeta a răspuns:

Vorbeste cu colegele tale reprezentante. Cele care au vechime pot sti de ce.

Răspuns utilizator avertizat