| Madalina a întrebat:

Stie cineva niste site-uri de unde imi pot schimba numele la hi5 cu diferite scrisuri?big grin. ofer

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Http://messletters.nl, www.minderlegaal.nl. Scrii textul/numele in prima casetuta goala si la celelalte 10 vor aparea diverse forme de scris. :a messletters.nl, sunt 20 de tipuri de scris, dupa de ajungi la al 10, apare "meer messletters, dai click si apar si celelalte 10.

Bafta!

4 răspunsuri:
| Asdfasdefta a răspuns:

Eu de obicei ma duc pe chaturi si iau de acolo cate simboluri vreau laughing

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Intra in word scrie numele tau asa cum vrei, cu diferite scrisuri sau simboluri; selectezi dai copy intra pe hi5 la neme si dai paste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| stanislavcolesnic a răspuns:

Youtube.com