| cristinuca05 a întrebat:

stie cineva unde as putea gasi pantofi de dans sportiv de dama in iasi?
si cam cat ar costa? sau sa fac comanda de pe net. va rogg am nevoie uuuuuurgent.cine ma poate ajuta va rog mult.multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia'ti de pe net cu livrare rapida o sa-ti vina acasa sau la posta sunt la acelasi pret ca in magazinele normale doar ca nu mai parcurgi un drum pana la magazin si poate iesi mai ieftin la bani. sper ca te'am ajutat pupici:*