| xandra0301 a întrebat:

Stie cineva unde pot vorbi cu un psihilog online? Vreau sa aud si parerea unui specialist despre starea mea.
Am momente cand imi vine sa plang chiar daca nu am de ce, pur si simplu nu imi pot stăpâni lacrimile si ma simt singura chiar daca am familia, prietenii si iubitul langa mine.
Multumesc mult de ajutor! happy

4 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Https://terapeuti.ro/intreaba-terapeutul-online/

De precizat totusi ca pe grupul respectiv sunt tot felul de fenomene, ca na, nimeni nu ii poate verifica daca sunt terapeuti sau nu.

Realitatea e ca daca vrei sa vorbesti cu un specialist va trebui sa platesti. Raspunsurile respective nu prea pot fi luate in seama avand in vedere ca 1. oamenii dau raspunsurile in timpul liber si 2. ca sa iti dea cineva un raspuns valid trebuie sa stea de vorba cu tine cateva ore.

| eckblume a răspuns:

Https://respiro.ro/help/
Sau intreaba pe grupul de Facebook "Recomandă un psiholog".

Răspuns utilizator avertizat
| Raizing a răspuns:

Pentru a iesi din acea stare -incearca sa te gandesti -la ceva minunat de frumos: amintiriiii haioase -ceva sa te faca sa razi.cel mai bun -Remediu-

Imagineaza-ti un viitor -cu propria-ti familie/copii -ceva sa te Bucureeeeee love strucklove struck love struck