| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu niste probleme pe care nu le pot discuta cu parintii sau prietenii pentru ca nu ma simt in largul meu spunandu-le astfel de lucruri.Intrebarea mea este,stiti unde as putea vorbi cu un psiholog online gratuit? Pentru ca sunt foarte timida,necurajoasa,nesigura pe mine,cateodata nici nu am incredere in mine,sunt lucruri pe care vreau sa le discut si nu stiu cu cine, cateodata imi vine sa plang fara motiv si alte chestii.Deci as avea nevoie de niste ajutor mai ales ca incep liceul si nu vreau sa fiu aceeasi fata timida de pana acum.Deci va rog sa ma ajutati.Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Poti vb cu mine nu ma cunosti -Si am o experienta de viata vasta zic eu :-p! Poti sa imi trimiti Id tau pe privat -Have Fun!