| irina_5692 a întrebat:

Stit careva daca va mai exista o continuare a animeului Kaze no Stigma? Am vazut recent acest anime si sincer mi-a placut mult trebuie sa existe o continuare nu-i asa?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu exista o continuare anime.au fost 24 de episoade, si atat!
manga in schimb contiunua si azi cu toate ca autorul a murit in 2009!
(poti sa te apuci de citit manga. uneori e mai interesant ca animeul )

1 răspuns:
| irina_5692 explică:

Multumesc voi incerca sa citesc manga. Dar este pacat ca nu va mai exista o continuare crying((