| anonim_4396 a întrebat:

stiti am vazut un serial din H20:adauga apa, stiti serialul ala cu sirene; si mi-a placut! insa am o intrebare stiti eu nu seaman deloc cu cleo(unul din personaje), dar seaman cu ema si cu riki adica:
cu ema la:
-seman la infatisare, adica seman foarte mult la figura
-sunt o fata perfectionista
-si invat ca ea
cu riki la:
-sunt un pic rebela si independenta
-insa nu sunt ca ea eu nu as putea sa chiulesc sau sa ma avnt in tot felul de peripeti, dar sunt si putin asa ca ea
-eu gandesc ca ea
-le zic oamenilor pe fata, pe cznd ema tine in ea
Deci cu cine seaman mai mult? uitati-va si voi pe net ca o sa gasiti mai pulte despre serial si personaje...este pe wikipedia! dau fundita daca imi ziceti cu cine as semana mai mult si de ce(stiu ca nu ma cunoasteti, dar v-am spus cate ceva! mersi. DAU fundita

4 răspunsuri:
| patriciaxd a răspuns:

straight face
fara suparare. la ce te ajuta sa stii cu cine semeni?
te face mai desteapta/frumoasa/isteata sau iti ofera o noua perspectiva asupra vietii?
e un lucru cu care sa te mandresti?

just think about it

| jane' a răspuns:

Eu zic ca semeni foarte mult cu Emahee hee. desii ai si ceva din Riki in tine.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cu ambele :X

| agrskate a răspuns:

Lol eu zic ca te uiti prea mult la H2O