| cristina_7155 a întrebat:

stiti careva dintre voi un zugrav bun in Bucuresti? Peste putin timp o sa vina bebe si vrem sa-i renovam camera, dar nu cunoastem nici un zugrav. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Uita-te in ziar(de ex Libertatea) la anunturi la prestari servicii.Am citit in libertatea de ieri ca au dat mai multi anunturi pentru zugraveala pentru,, zugraveli, glet, faianta, gresie, reparatii, glafuri, rigips, parchet". Sunt mai multe, vezi ca iti trimit mesaj privat cu nr. lor de telefon.

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Zugrav nu stiu, dar stiu un lucru: Sa fie sanatos, multi, multi ani cu sanatate. Pa

| Lauraquestion a răspuns:

Daca mai ai nevoie, stiu eu unul care e profesionist dar face si lucrari de renovare.suna-l la 0729456550

| gabithu a răspuns:

Uite nr unuia, nu face peste tot doar cateva mi-a aratat la fosti clianti, bvani putini si foarte oki. 0765704820