| Gabytsha a întrebat:

Stiti ce licee din pitesti au frecventa redusa la stiinte sociale? Funda:*

1 răspuns:
| ioanaa25 a răspuns:

Daca vrei un profil foarte dragut sa zic asa e Maria teiuleanu Comert eu sunt clasa a9a si sora mea a treminat tot aici e super profilul ai 9 ore se sapptana de module care sunt cele mai tari materi iti preda chesti despre alimente, firme si ce e mai naspa un pic contabilitate dar sunt super usoare si frumase nu implica nici atematica extrem de mult dar nici tocitul eu am 8-10 la ele si nu am deschis o data caietul reti usor din clasa