| muscatete a întrebat:

Sunt clasa a VIII-a si trebuie sa pregatim un curs festiv. Am hotarat sa facem/cautam poezioare pentru fiecare profesor, iar eu trebuie sa zic/fac ceva despre profu' de fizica. Nu am inspiratie sa scriu o poezie si nici nu gasesc sau nu stiu eu unde/cum sa caut. Pleasee help mee puppy dog eyes (site'uri, idei, ceva, orice ). Multumesc mult! :*

1 răspuns:
| mirunix a răspuns:

Http://www.poezie.ro/index.php/poetry/1839859/Fizica

http://www.poezii.biz/showpoem.php?poem=36937

Daca scrii pe google poezie fizica, cu siguranta o sa gasesti cate ceva. :)