| anonim_4396 a întrebat:

Sunt dezamagita deoarece : Eu mi-am dorit un iphone, l-am primit. Mi-am dorit nokia, am primit Mi-am dorit telefon Palm, am primit. Dar acum imi doresc un telefon BlackBerry, si a zis ca am destule. Dar eu mi-l doresc, emorm. Toata lumea are. Si mai ales ca umblu cu ditamai caramida de Iphone crying. Va rog, raspunsurile rautacioase, pastrati`le pentru. voi :* Multumesc. Ofer funda daca imi raspundeti serios, si cum sa procedez :* Scuzati categoria :*

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Muneste pentru banii necesari. Vin sarbatorile, multa lume cauta pe cineva care sa faca curat in casa, fiindca e timp putin. Poti face bani frumosi daca muncesti doua week-endu-uri facand treburi simple, gen spalat gresie, faianta, pus aspirator, sters praf, etc. Si vei avea o satisfactie imensa stiind ca ti-ai cumparat obiectul dorit din banii tai munciti.

77 răspunsuri:
| CrimiNNaLBoy a răspuns (pentru Alexutzica):

Din poza la avatar cred ca ai maxim 13 ani oh go on. La varsta ta invatam si mergeam la scoala, iar rareori ma uitam si eu la TV. Vrei telefon? Du-te si munceste...

| Alexutzica a răspuns (pentru CrimiNNaLBoy):

Mda,l-am primit.Asa ca ''multumesc'' pentru.raspunslaughing

| Shottas a răspuns (pentru Alexutzica):

Pe tactu la ocolit scoala ca nu te-a educat, si pe tine te-a ocolit "mintea" ca de scoala nu mai pun problema... crezi ca daca ai tocit trei definiti, din care nu intelegi nimic si ai luat un 10 de la o profa "pupi-n-curista" sau mai multe esti cea mai tare.De realitate o sa te lovesti cand tactu si mata o sa se duca in pamant, iar pe tine o sa te "fu ta" toti si la propiu si la figurat. Unu e clar ca "puti de proasta ce esti",doi ce e si mai grav e faptul ca zaci in prostie si nu vrei sa te trezesti la realitate. Si cum am spus in posturile anterioare esti retardata mintal, iar aceasta boala se va vindeca cand ai sa ramai sa te descurci singura, fara ca tu sa si sa faci ceva. Bine, se poate sa ai si norocu ca romani sa fie prosti in continuare sa traiasca de pe o zi pe alta si sa se multumeasca sa te injure pe "TPU" fara sa ia vreo atitudine, sa ii lase pe cei ca tine sa isi bata joc de tot doar ca sau nascut cu "rahat" in buzunar, tu poate o sa duci o viata lipsita de griji o sa ai un job banos, un papagal care sa te fu"ta 2min. iar cand o sa fi satula de viata de **** pe care o ai lipsita de griji o sa cazi in depresi sau o sa te sinucizi. Dei nu cred ca o sa iei in considerare vorbele mele crede-ma ca in 90% din cazurile de viata tihnita si monotona se ternina cu suicid sau droguri si alcool, un lucru ce ar mai trebui subliniat este si faptul ca oameni au fost conceputi sa umble (adica sa aiba andrenaina) fara andrenalina putin stres bani si in primul rand mancare de calitate si sex de calitate oameni o iau razna si devin idioti. Lucruri pe care le vei gasi din ce in ce mai greu, deoarece virusul prostiei este foarte raspandit iar baieti(uni nu toti) din ziua de azi nu sunt in stare sa alerge 50m ca obosesc si le vine pofta de o tigara, deaici si deficitul de "sex" un baiat care nu a facut sport in viata lui si de profesie e "Facebucist" pe net nu sa ft nici un min. Deaceea fetele cauta baieti mult mai mari deoarece acestia au trecut prin aceste probleme si sau mai schimbat putin. Omul a fost asa inca de pe vremea cand erea maimuta, adica masculi (testosteronul) sau luptat sa arate care e este mai puternic si mai destept pentru a avea o femeie cat mai frumoasa si cat mai desteapta,care si aceasta la randul el incerca sa fie destepta si frumoasa, si sau mai luptat intre ei pentru a arata unu altuia,care are femeia cea mai buna si care este cel mai inteligent(fara acest lucru, tu acum nu iti doreai un telefon ci o bucata de piatra). Aceste lucruri in ziua de azi sau cam "muiit", baieti avand un testosteron seric in sange de 50 ori mai putin ca pe vremea romanilor de ex., iar fara testosteron nai creier puteri si cel mai important pl. Aceasta este parerea mea compusa si din sfaturi mai infantile(dar care pot fi probate si stintific) adica pe intelesul tau, si din sfaturi ceva mai stintifice. Celor care or sa vrea sa ma critice, ii rog daca sunt capabili sa aduca argumente logice si probabil ce se pot proba si stintific. daca tot ne-a luat fatuca asta cu scoala ei.
Iar pentru mine daca se poate cititi tot si spunetiva parerea despre raspunsul meu.

| Anon352 a răspuns (pentru Alexutzica):

Deci nu.mi vine sa cred:O l.ai mai si primit? Parintii tai nu stiu ce e in capul lor. Si tu probabil ii injuri cu voce sau cel putin in gandu tau cand spun ''nu'' Da scumpa mea, stii cum e? O sa apara chestii mult mai tari decat bllackberry si o sa te duci: Poti sa imi iei un telefon X si Y ca este cel mai nou si bla bla bla. Daca nu faci asta dejathinking Tu copchila...ai un ihpone mai e nevoie sa iti spun k iphonul e mai bun ca BlackBerry? nu conteaza asta. Conteaza lipsa ta de respect fata de parinti fetita. Sigur parca vad te duci la ei: Mama imi iei un BlackBerry te roog? Maica.ta: nu scumpa mea, ai destule (si ar vorbii chiar frumos cu tine) si dupa aia pleci tu cu fitele tale de smechera in camera si incepi si dai cu injuraturi lasa ca stiu euhappy iti spun sigur ca asa faci. Si parintii tai ti.o luat atatea telefoane numai pentru ca te iubesc si tu esti proasta. Nu vrei sa intelegi absolut nimic. Toti oamenii iti spun k esti rasfata,lipsita de respect, egoista, lacoma ceea ce si esti! pai fata.cand o sa ajungi tu la liceu ce o sa fie de capu tau? Ca iti garantez ca nu ai cele mai bune note din clasawinking La atatea fite nici nu stii cat face 2000 la puterea 1raised eyebrows deci ce sa mai zic...tu nu stii sa apreciezi nimic, esti doar o fata fitoasa care vrea totu. Si nu.mi vine sa cred, deci iti promit eu nu.mi vine sa cred ca l-ai primit:O Parintii tai nu sunt normal la cap si asta din cauza ca te iubesc prea mult copilaaa. Si tu sigur nu prea ii multumesti cu nimic. Pai daca eram eu maica.ta si veneai la mine si imi mai cereai un telefon apai ti.as fii zis nu dar mai urat decat probabil ti.au spus ei si cand incepeai sa faci fite ca nu mai poti traii fara el si incepeai sa plangi etc. ti le luam, si te lasam cu un Nokia caramidahappy vezi.ti fata de treaba ta si invata sa apreciezi sunt sigura ca iphonu nul ai de mai mult decat 3 luni si mai vrei deja altu? esti nebuna fata! deschide naibii ochii pana nu e prea tarziuwinking

| Alexutzica a răspuns (pentru Shottas):

Iti spun eu: Prost,prost. Sa stii,ca te pot raporta,printr-o apasare de buton :! Raporteaza.
Sa stii ca pe tine te-a ocolit scoala, foarte, foarte rau.winking

| Alexutzica a răspuns (pentru Anon352):

Mi-am luat din banii mei. Nu te mai arunca asa, nu au dat ei nici un banwinking

| Alexutzica a răspuns (pentru Anon352):

Haha.Tu vorbesti?
Nu intelegi nimic. in fine... Te crezi ala desteptu'. Esti in clasa a 9-a, mai mare nu estiwinking

| Anon352 a răspuns (pentru Alexutzica):

Draga mea, da sunt mai mare de clasa a9a, si sunt desteapta nu desteptwinking si da eu vorbesc pentru ca esti prea rasfatata

| Anon352 a răspuns (pentru Alexutzica):

Nu are legaturawinking daca l.ai luat cu banii tai sau nu...ideea e k ei nu aveau voie sa iti permita astawinking

| Shottas a răspuns (pentru Alexutzica):

Zimi si mie, ce mor-ti maicati de argumente ai de ma faci pe mine prost? Tu arati ca esti proasta, fiindca nu esti in stare sa aduci niste argumete logice, si care sa aiba legatura cu scoala la care tot faci tu referire... Si din ce morti m-ati ai facut u bani, ca tu nu sti nici sa te stergi la fund. Fetitzo ai innebunit din cauza frigiditati...

| Alexutzica a răspuns (pentru Shottas):

Inteligentul unde era oh go on.
Am avut eu 1000 lei de mult timp pusi in portofel oh go on
Si i-am gasit si mi-am luat tongue
Asa ca mai taci dracului cu injuraturile ca te raportez imediat :*

| Shottas a răspuns (pentru Alexutzica):

Mi se rupe ca ma raportezi tu ...Chiar daca nu ma crezi, in viata reala am scuipat jandarmi in ochi de la 14 ani pi-zda proasta. Si ziceai ca din bani tai tiai luat telefonul, Da aia 1000 de lei de unde iai avut ai iesit pe traseu sai faci? Sau ti iau dat mata cu tactu? Si unde e raspunsul logic din carti? Eu tiam demonstrat ca iti pot raspunde si stintific (convertit la nivelul tau de cunostinte, de retardata, adica nule) si te pot si injura, crede-ma daca as sti unde esti te-as bate pana ai paraliza, sa ramai toata viata intr-un carucior cu rotile. Auzi am gasit 1000leirolling on the floor

| Alexutzica a răspuns (pentru Shottas):

I-am primit tupeistule.Mai taci ca ma plictisesti :*

| Alexutzica a răspuns (pentru Shottas):

Crezi ca daca as stii unde esti tu si unde locuiesti, as venit si de nu te-as batewinking. Nu ma provoca, sa te caut. =]]

| Shottas a răspuns (pentru Alexutzica):

Cu ce ma cauti prin telepatie... iti spun eu unde stau.In Costinesti. langa hotel felix Si la ce sa ma bati? la carti? neah nai sanselaughing Si daca " iai primit " inseamna ca iai facut tu? Fetito creca "nai toate tiglele pe casa"

| Alexutzica a răspuns (pentru Shottas):

Lasa ca le ai tu pe toatewinking =]] de unde, nu ai nimic laughing)

| Andrey77 a răspuns:

Alexutza mai bine ai tacea, cu fiecare post iti arati din ce in ce mai mult prostia, foloseste-ti iphoneul si nu mai plange dupa alte prostii ca ai tel bun deja... daca nu iti place iti dau eu un Nokia 2700 pe el.
Banuiesc ca atunci cand apare o noua fita BB-ul devine caramida si iar incepi sa plangi la mami...