| AnnaMaiya a întrebat:

Buna
Sunt noua aici si m-ar interesa si pe mine cativa prieteni cu care sa vorbesc...

6 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Poti sa imi dai invitatie de prietenie daca vrei sau chiar id tau si vorbim. :-)

| Xtadelo a răspuns:

Buna.
Bun venit big grin
Uite cati prieteni ai gasit dejawinking
Pa'pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HellowinkingBine ai venit in comunitate(sau ce o fi) In fine daca ai vreo intrebare in legatura cu site-ul trimite-mi mesajhappy Have fun!

| a răspuns:

Hey kiss! Si eu, si toti au fost noi aicihee hee...
As putea, daca vrei tu, bineinteles, sa ma numar printre prietenii tai kisshee hee. Bafta kiss

| Klews a răspuns:

Salutari.
Si eu am fost noua, candva. Da-mi un mesaj, cere-mi sfaturi, si anunta-ma cand ai nevoie de un raspuns urgent, poate-l pui ca intrebare, sa primesc si o rasplata.
Pupici si sanatate la toti de acasa big grin

| andreitataru a răspuns:

Daca ai nevoie sa vb cu cineva de incredera imi poti trimite mesaje si iti voi raspunde fara nici o problema.