| Lavinia2803 a întrebat:

Sunt noua pe aici si am o intrebare... Din curiozitate, cum vi se pare strandul din Rm. Valcea, acela din Ostroveni?

3 răspunsuri:
| Lavinia2803 explică:

Mersi pentru raspunsuri :X. Fusesem si anii trecuti dar voiam sa stiu si parerea voastra.

| BBdragutza a răspuns:

E super merita sa mergi, incearca si o sa vezi ca o sa-ti placa, acum asta e parerea mea fiecare cu parerea lui nu-i asa!

| Ioana_7197 a răspuns:

Buna
e foarte ca-lumea! mie una imi place foarte mult... poti sa te duci ca o sa te distrezi de minune big grin