| PinkPig_5769 a întrebat:

Sunt Sabina si sunt noua pe aici. As vrea sa stiu ce inseamna fundita? Am auzit de ea, dar nu stiu ce inseamna.

Răspuns Câştigător
| Sabiiina001 a răspuns:

Fundita este panglica portocalie din dreptul fiecarui raspuns. ( Are imprimat 1 pe ea ). Dupa cum observi, sub fundita scrie " Declara raspunsul castigator ". Dai click pe ea si asta inseamna ca dai fundita. Cui ii dai? Celui care ti-a raspuns cel mai bine si corect.

1 răspuns:
| BubbleGumyy a răspuns:

Cand pui o intrebare ti de dau raspunsuri si in treptul fiecarui raspuns iti apare ca o panglica daca dai pe ea declari raspunsul respectiv castigator adica raspunsul ce te-a ajutat cel mai mult

acelei panglici noi ii spunem fundita
sper ca te-am ajutat

pa-pa