| lolitasweet a întrebat:

Buna TBU vreau sa va rog ceva:Cui nu ii mai trebuie cont Lady popular sa imi trimita un mesaj cu userul si parola(daca se poate contul sa fie pana in 100 de zile)

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

Sall eu am cont de la 106 zili si til dau da numa daca prima data imi dai fundaaadupa ce imi dai fundita til las mesaj pe TPU da daca nu-mi dai funda nu til mai da deci funda te imploorrrr
ps si mie place lady popula am 2 coturi pe pe care il vrei til dau daca imi dai prim data funda