| SMA a întrebat:

Testele initiale sunt de obicei trecute in catalog? Sunt obligatorii? Se dau la fiecare liceu /scoala? Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Testele iniţiale nu se trec în catalog. Trebuie să dai testul, dar nu se trece în catalog la nicio materie şi de obicei se dau la fiecare liceu /scoală.

| emima a răspuns:

Nu se trece media in catalog de obicei sunt date sa vada profesorii la ce nivel este clasa respectiva

| CandyTetris a răspuns:

Testele initiale se dau la toate scoliile, sunt obligatorii.In mod normal nu se trec in catalog, dar sunt unii profesori(foarte putini) care din diferite motive le trec.Hope I helped.happy