| iulymary a întrebat:

Testele initiale se trec in catalog? Sunt in gimnaziu!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Teoretic, ar TREBUI să daţi test iniţial la toate materiile.
Acum, "depinde" şi de profesor...

La fel şi cu trecerea notei în catalog : PROFESORUL decide!

Teoretic, NU ar trebui să se treacă aceste note.

Dar, unii profesori le trec "obligatoriu", alţii le trec doar pe cele peste 7, alţii vă lasă pe voi să alegeţi/decideţi dacă vreţi să vă treacă nota, etc.

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

La mine se vor trece la engleza.La mate a spus ca nu, doar daca o enervam pe profalaughing. oricum, chiar daca nu se trec tot ar trebui sa-ti inveti, pentru ca vor conta si la liceu, si daca iei 10 il poti trece in catalog, daca iei o nota mai rea poti sa nu-l treci.(decat daca vrea proful)

| lululica a răspuns:

Depinde de profesor. Unii le trec altii ba.Ar trebui sa-i intrebi. FUNDA?

| Danut1306 a răspuns:

Da.