| Simonam19sy1gg a întrebat:

Bună! Știți cumva de ce mă înțeapă foarte tare stomacul când mă mișc?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De la ce ai mancat sau baut, ca altceva cu siguranta nu a intrat in stomac.

| dullcat a răspuns:

Buna.Mai sigur este sa vorbesti cu un medic.

| Simpatic a răspuns:

Nu putem sti telepatic, cum nu putem sti cand te inteapa, unde te inteapa si mai ales de cat timp te inteapa si ce anume ai mancat sau ce ai facut pentru asta!
intrebarea este la modul general si nu putem da un raspuns particular!

insa daca problema este de mai multa vreme recomand sa mergi la un medic!
poti in prima faza la medicul de familie, daca acesta constata ca este o problema de gastro-enterolog iti va da acolo o trimitere si te va vedea un medic specialist!

sanatate multa!

| Mariusviatatha a răspuns:

Ai mancat cuie, e ok mi s-a mai intamplat si mie doar o sa doara un picut mai tare la iesire