| KaMy a întrebat:

Acum ceva timp impreuna cu o prietena am infiintat un blog. Vreau sa stiu sincer ce parere aveti.
Ce i-ar mai trebui?
http://disfordivaa.wordpress.com/
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Xpert a răspuns:

Logo-ul nu este nimic mai mult decat un font mai mare, bold, de culoare roz.Eu va propun sa creeati unul nou cu ajutorul photoshop-ului, unul mai shiny, mai glossy.Bannerul este un dezastru, imaginea este pixelata si daca nu a-ti observat inca lipseste o gura din imagine laughing! Va pot ajuta eu cu altele noi daca vreti! In rest site-ul pare in regula, culorile se asorteaza iar continutul e interesant (lasand la o parte faptul ca artistul temei wordpress este de fapt woothemes ). Bafta in continuare!

| NicoleTheEnd a răspuns:

Mi se pare okey. Felicitari pentru munca depusa. Puteti insera si alte module (de ex. Ora exacta, poll- feedback, meteo...alte chestii de genul).happy

Succes in continuare!

| KaMy explică:

Xpert nu prea stim cum sa facem un logo cum zici tu. Ne descurcam si noi cu ce avemlaughing Iar la banner asa era poza fara gura.
Multumim pentru sfaturi. Am fi foarte incantate daca ai putea sa ne ajuti!happy