| Cristal_8467 a întrebat:

am auzit la niste persoane ca stiu sa faca credite in imvu cu cheat cam asa ceva... va rog sa-mi esplicati si mie cum se face cu cheaturi in afara de metodele alea de la eran credits. spuneti-mi va rog toate metodele cu care se fac credite in afara de cele de la eran credits

1 răspuns:
| Pepsi_1133 a răspuns:

Pai in primul rand.1. dai la earn credits, si undeva iti va aparea refer a friends sau ceva de genu, cu 1, 500 credite.Dai acolo si iti vor aprea 3 variante, iar tu trebuie sa dai pe ultima pe invite by email, si iti vor aprea 3 casute, la prima casuta vei scrie emailul pe care e facut contul de imvu pe care vrei creditele, la a doua un nume la alegere inf completezi tu, si dai continue, dupa ce ai dat continue vei primi un email care se va numi ceva de genu :New look do you think.(cam asa ceva), dai pe el si iti va aparea o casuta mai mare in care o sa fie in stanga yes si in dreapta no, iar tu trebuie sa dai de 3 ori pe yes, dai odata pe yes dupa ce ai dat prima oara pe yesdai X la ferestra, dupa a cea mai dai odata pe yes,la fel dai X la a doua fereastra, iar cand dai a treia oara o sa iti faci un cont dupa ce ai facut acel cont, si ai urmat pasii pe care ti i-am zis mai sus o sa primesti pe imvuo cerere de prietenie.si o accepti. Dupa toate aceste lucruri trebuie sa rogi un prieten sa iti intre pe contul acela, acel prieten de pe contul facut trebuie sa iti dea 5 chaturi dupa ce iti da 5 chaturi vei primi 1000. credite, iar dupa ce l-ai primit si pe a 5-lea chat mai astepti cateva secunde pana iti mai da ceilalti 500. ^.^
Sper ca te-am ajutat
Funda?big grin