| Piticu_3558 a întrebat:

am cont pe "Pandanda" si nu stiu cum sa trec de nivelethinking
(sunt la nivelul 1) laughing. ma puteti ajuta? Va rog, scrieti cuvant cu cuvant!
dau funda. si la ceilalti vot!
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| EnnY a răspuns:

Faci questuri adica dai click pe unu cu Q deasupra capului si cauti ce are nevoie succes

2 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Pai nici eu nu stiu cum sa trec de nivelelaughing

| DarkAngel98 a răspuns:

Cand vezi ursii adica tammy steve etc cu un Q galben pe cap dai pe ei accepti questul si cand Q se face albastru insemna ca esti in misiune.Cauti ce trebuie acolo si cand Q e verde te duci la respectivul urs in care ai luat questul si ai primit bani si panda power