| divant a întrebat:

Am creat o pagină de facebook publica şi nu stiu cum să fac să am fani. (Fără să plătesc o promovare sau ceva de genul). Aveți idei/sfaturi? Pagina se numeşte Divant's rules

4 răspunsuri:
| Idkidkidk a răspuns:

Practic si asa iti poti promova pagina. punand aceasta intrebare aici. happy

| AlexaMaxii a răspuns:

Ai putea
- sa ii dai share pe profilul tau
-sa rogi niste prieteni sa te ajuta...adica sa posteze si ei si sa le spuna prietenilor despre pagina
Eu asa am facut si am o pagina de 500 like.uri ..intr.o luna

| divant explică:

Îmi faci şi mie reclamă pe pagi na ta despre pagina mea pe gratis?

| divant explică:

Îmi poți face promovare şi mie pe pagina ta pe gratis?