| LoloSkate a întrebat:

Am o întrebare: Dacă bunica mea mi-a luat un telefon (android) și a făcut abonament, poate vedea istoricul telefonului? Adică când merge sa îl plătească, poate vedea istoricul? Dacă da, pot face ceva sa îl șterg și sa nu se mai vadă? Mulțumesc anticipat, fundă!

Răspuns Câştigător
| Ottakringer a răspuns:

Istoricul numerelor / sms? Da, il poate cere happy
Din pacate nu ai cum sa il stergi, e in baza de date de la Orange. Deci nu ai sanse.Dar daca te referi la istoricul de la navigarea pe net da o poti face happy Si nici nu are cum sa afle istoricul de pe net happy.

1 răspuns:
| 19Silviu97 a răspuns:

Istoricul mesajelor pot fi sterse ca si istoricul de la Net. Eu stiam ca dupa daca ai sters un mesaj nu il mai poti recupera. Dar asa bunica ai incat sa scotoceasca pana in panzele albe?!