| Cr7adi a întrebat:

Buna Tpu.am o problema.Am fost azi la SuperBet si am pus pe bilet 2 meciuri, pe 30 de lei.Neavand buzunar am venit cu el acasă in mana,si am constatat ca cerneala, de pe un meci s-a dus jos,probabil fiindcă imi era transpirata mana. Daca imi iese biletul, oare imi vor da banii, chiar dacă este un pic deteriorat.Mentionez ca 20% din bilet este deteriorat, dar codul de validare se vede, la fel si suma pe care as câștiga-o. FUNDA

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Daca codul biletului este ok. ti se va da castigul fara probleme (partea de jos a biletului trebuie sa fie intacta, pentru a putea fi citit/verificat de aparat)