| Isabelamaria21 a întrebat:

Bună TPU am observat azi că s-au format foarte multe cupluri între utilizatori ...Deci întrebarea mea este următoarea

Tu cu cine formezi un cuplu pe TPU?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu formez și nici nu voi accepta așa ceva!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Ce ciudat, aici se formeaza cupluri? Pai ia legatura cu adminii sa schimbe denumirea in Doi Cate Doi. Si tema site-ului sa fie dating si matrimoniale. Probabil ca de asta intri tu aici, eu personal intru pentru cu totul alte motive. Spor la cuplat!

| cristi202 a răspuns:

Eu nu formez nici un cuplu. Sunt solo, single, sau cum vrei sa zici. Doar daca ma va cupla vreuna cu ea insasi...happyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus aiurea întrebarea, păi din moment ce s-au format ar trebui să deduci cu cine din numele persoanei respective.
Eu cu Digital112, după cum observi.

| Digital112 a răspuns:

Nu se vede?