| Marina_4521 a întrebat:

Buna tpu.Am si eu o intrebare de ce pe imvu nu ma pot face vip cu IMVed

3 răspunsuri:
| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Ba da
dar doar uneori poti sa intri pe imve ca si eu am incercat cu un cont
si nu am putut
si acum sa vad ca pot sa accesez imved
pentru ca uneori
e blocat
daca au prea multe cereri. Uite aici sper sa te ajute http://www.youtube.com/watch?v=PFcQ3GKzqwQ

| MirunaB a răspuns:

Ptr ca imved e foarte solicitat...e foarte greu sa prinzi o zi in care te poti face vip.Si in + are program doar pana la ora 17.00

| Marina_2581 a răspuns:

Deci cel mai crect ar fi sa intri pe imved in araba il poti traduce cu traductorul, si e unul dintre cele mai bune moduri sa te faci vip. Nu e foarte solicitat, pe mine m-a facut vip in 10 ore ^.^