| deeitza a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi... Organizam la scoala un bal de valentine's day si ma intrebam daca imi puteti da idei de concursuri deoarece eu sunt organizatoare...
Deci stiti?

1 răspuns:
| Juliiee a răspuns:

Stiu ca si noi faceam asa in generala, si mi s-a parut interesant un concurs "dans pe ziare". Trebuie neaparat sa participe grupuri formate de cate 2 [o fata si un baiat]. La inceput sunt 4 bucati de ziar deschise si trebuie sa dansezi pana se opreste muzica, iar cand s-a oprit partenerul trebuie sa te ia in brate si sa inlaturi o bucata de ziar. Apoi tot asa pana ajungi la ultima bucata si a ao tot indoi [pana nu mai incepe niciunul si baiatul trebuie sa tina fata in brate ]. Sper sa-ti placa, a da si am uitat sa mentionez ca nu trebuie nici unul din ei sa calce in afara ziarului [ pe podea ] astfel vor vi descalificati. Daca imi mai amintesc, o sa-ti spun :*