| Anndry a întrebat:

Am si eu o mica problema : Cand fac print screen langa pagina care vreau sa apara imi apare si poza de pe desktop...stiti cumva de la ce?
http://img859.imageshack.us/img859/8774/catsswm.jpg
Si ce pot face pentru a nu mai avea aceasta problema? Pentu ca mereu trebuie sa stau si sa decupez poza pe de desktop de la fiecare print screen. Dau fundita.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Foarte simplu. Inainte de a face print screen maximizeaza pagina si nu se va mai vedea background-ul ecranului. Comanda "Print Screen" copiaza tot ce se vede pe ecran. Nu poti lua numai o parte.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere! Daca te-am ajutat puteai sa-mi multumesti ori cu funda ori cu una din caracteristicile de folositor sau inteligent