| Bass a întrebat:

Am si eu o problema cu placa de sunet am fost plecat intr-o vacanta iar cand m-am intors cand sa deschid pc u si s-a ascult muzica am constatat ca nu merge vazand ca aceasta problema dureaza de cateva zile am reinstalat driverele placii de sunet totul a mers dar cand am restartat pc ca sa se finalizeze instalarea am observat ca mi-a aparut aceeasi imagine cu instalarea de obicei imi aparea o imagine cu conectarea boxelor...
Si vad ca in fiecare zi e acceasi poveste va rog sa ma ajutati pentru ca nu stiu ce sa fac
Sistemul meu de operare este Windows xp sp2
Funda!

1 răspuns:
| Overdose a răspuns:

Faci aşa, intră în Start, dai click dreapta pe My Computer, şi selectezi Properties. Din căsuţele de acolo, alegi Hardware, după care dai Device Manager. Mergi la Sound, Video and Game Controllers. Dai dublu click, şi o să îţi apară mai multe drivere, după care click dreapta şi update driver la toate.