| AleXasta a întrebat:

:* am vazut pe hi5 comm-uri scris ingroshat si colorat ingroshat scriu mai intai : < b > dar colorat cum scriu? pls imi trebuie imd. fundita la primul care da rasp coresc!

Răspuns Câştigător
| nyky_1703 a răspuns:

Uite mai bine iti dau siteul si iei codul ca nu merge sa il dau fiindca se scrie colorat si aici si nu se mai primeste codul

http://www.lumea-mea.com/......5-t202.htm

1 răspuns:
| nyky_1703 a răspuns:

Aici scrii mareee

unde scrie size= in loc de 5 poti sa pui alta cifra ca sa scrii mai mare si unde scrie red poti inlocui cu alte culori :

Black =Negru
White =Alb
Gray =Gri
Blue =Albastru
Yellow =Galben
Red =Roşu
Purple Purpuriu = Mov
Green =Verde
Orange =Portocaliu
Brown =Maroniu
Pink= Roz
Cream= Crem
Light Blue =Albastru deschis
Dark Blue= Albastru închis