| vikusea131 a întrebat:

TPU, as dori si eu sa stiu cum pot incarca un clip pe youtube? Am incercat de citeva ori, am ajuns pina mi-au spus sa aleg o imagine care sa insoteasc clipul, mi-au spus sa ales in imaginile de mai jos, dar mai jos nu era mini o imagine. Poate eu nu am inteles bine. Pliss ajutati-ma.

1 răspuns:
| nheo74 a răspuns:

Buna.Nu ai specificat pe ce anume vrei sa descarci clipul.Daca este pe PC(computer)sunt programe anume care fac acest lucru.Daca nu ma insel este unul Vdownloader. Sper ca ti-a fost de folos raspunsul. Daca mai ai nelamuriri intreaba.Sa ai o zi buna.