| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia N97 Mini...intr-o vreme mergea dar de catva timp nu stiu ce are

Mi se deschide site-ul, aleg video apoi se incarca si in loc de video devine negru si scrie youtube fara ca clipul sa mearga

O a doua problema ar fi ca mi se tot blocheza...am 1000 de poze dar nu prea face fata... pot face ceva sa il imbunatatesc?

A treia rugamine a mea ar fi sa-mi spuneti daca stie cineva un image viewer pentru tel.

Multumesc foarte muult si bine inteles FUNDITA

1 răspuns:
| kozzmyn a răspuns:

Update software este singura solutie.Intri pe site-ul de la Nokia Romania si cauti pe acolo o pagina in care scrie de soft si conectezi telu la calculator prin cablu de date si il face.Dar daca iti schimbi softul, sa citesti bine instructiunile. BAFTA!