| Niggar a întrebat:

Problema Youtube! Cine ma poate ajuta!? tot incarc un clip pe youtube..se incarca totul e in regula! Problema este ca, clipul meu are 5 min si ceva, iar pe youtube se incarca 4 min si ceva! Stiti careva de ce? Dau funda..Help me!

3 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Trebuie sa ai cont premium ca sa încarci peste 5 min.
Bafta!

| Emblaze a răspuns (pentru MihaiGe):

Nu neaparat.

| Niggar explică (pentru MihaiGe):

Am cont de mult timp..si am si din ala ca pot pune pe el si de 1 ora! acum nu imi ia nici cum...tot la acelasi minut se opreste! Adica nu il incarca tot! Imi ia 4.43 si clipu normal e de 5.30 straight face de ce? Si inca ceva..am bagat alt clip de vreo 6 min..si tot 4.43 imi arata pe youtube