| carnatunfuriat a întrebat:

as vrea sa pun o intrebare interpretilor de muzica populara si comerciantilor de instrumente muzicale. ( mai merg bine vanzarile de instrumente muzicale in Romania?) daca ati face o investitie care ar fi mai buna : clapa sau acordeonul? astept raspuns si sugestii

1 răspuns:
| Baeatul a răspuns:

Nu Sunt Bani ca Comunisti Fura Bani Oamenilor Romania asa este de Cand este Plina de Hoti Traficanti Tot Felul de Teroristi Comunisti ar Trebui Pusi la Zid si Ciuruiti Maica Lor da Spurcati Mis