| LiimeXdx a întrebat:

As vrea si eu niste site pentru verisoara mea.Ea are 10 ani. Vreau niste site gen:www.ijocuridefete.ro sau Ladypopular.P acestea are cont dar vrea alte site-uri.Ma puteti ajuta? Ma inebuneste si nu o mai suport.Multumesc mult!
Funda!

2 răspunsuri:
| Gabrielle16 a răspuns:

Roiworld.com

| SimonaCristina a răspuns:

Buna, misterioasa100.
Pai, poti scrie in bara de cautare Google '' jocuri pentru fete'' ( stii tu, make-up, dress- up, celebritati ) - poti preciza daca doresti - si cauta site- uri sigure, cu jocuri gratis, nu te arunca repede la orice site.
Ti-as fi putut da si link - uri, insa am o problema si nu imi permite sa copiez adresele URL.
Pa, pa. Sper ca te-am ajutat.
Distractie placuta happy
Fundita, plss? sad