| Elmma9 a întrebat:

cand vreau sa instalez imvu imi zice asta Nsis Eror! dc?!

8 răspunsuri:
| Elmma9 explică:

Am uitat sa precizez ca imi mai apare un scris sub nsis eror:Installer intregrity check has failed.Common causes include imcomplete download and damaged media.Contract the installer''s author to obtaina new copy

more imformation at:
http://nsis.sf.net/NSIS_Error

| Elmma9 explică:

Datongue

| Elmma9 explică:

Stiulaughing))esti sora lu sora mea alyssatongue

| Rares95 a răspuns:

Inainte sa deschizi instalu, du-te la my documents si redenumeste fisierul Downloads, apoi poti sa il instaleziwinkingBafta... P. S. incearca doar, nu stiu sigur, doar ca am patit si eu o data o astfel de eroare si am redenumit, merita sa incerciwinking

| Manu3la a răspuns:

Buna cumva pe imvu nu te numesti kyyela?

| Manu3la a răspuns:

Aha te cunosk tonguetonguetongue

| Casandra a răspuns:

Nu am nici o idee

| gokusupersaiyans a răspuns:

Incearca sa-l descarcai din nou si pune-l intr-un RAR apoi nu-ti mai da eroare dar il pornesti mereu din RAR