| LetMeHelp a întrebat:

happy
Care este scriitorul vostru preferat? Dar cartea preferata? De ce?

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Imi e extrem de dificil sa aleg, dar sa zicem Stephen King, fiindca genul horror/ psihologic este preferatul meu. Carti: Cimitirul animalelor, Christine, Shining, Misery, Jocul lui Gerald etc. Nu pot alege doar o carte. Alti scriitori: John Saul, Jo Nesbo, Edgar Allan Poe, H. P. Lovecraft, Allan Kardec, Dean Koontz, Emil Cioran, Arthur Schopenhauer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Dama cu camelii de Alexandre-Fils Dumas.
Fiindca imi place mult.
Te pup!