| CookieșiParty a întrebat:

Cat am lipsit, Shooping este categoria cea noua si Gastronomie, sau mi se pare mie?

Primiti funda daca imi spuneti ce s-a mai intamplat nou aici pe TPU, si daca imi raspundeti la intrebare!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Aceste doua categorii exista demult. Probabil nu le-ai observat tu.
De fiecare data, cand vrei sa afli ce s-a mai intamplat pe TPU, intra pe blog http://www.tpu.ro/blog/! Acolo gasesti toate noutatile (semnificative). Din cate vezi nu s-a mai intamplat nimic deosebit in ultimile zile.
Numai bine!

1 răspuns:
| deeutzy a răspuns:

Pe TPU s-a intamplat asa:
unii au adaugat intrebari iar altii au raspunslaughing
si am mai facut eu 3 funda laughing
plz funda :*