| oalexandra18 a întrebat:

Buna TPU cine ma poate ajuta, sa imi spuna cateva agentii serioase de recrutare in strainatate? preferabil Anglia Spania si italia.as vrea sa merg cu iubitul meu in una din aceste tari la munca.la o ferma de animale la ingrijit batrani sau copii sau la azile de batrani orice.eu am si diploma de asistent de balneofiziokinetoterapie.deci ma intereseaza si posturi de genu..va rog frumos cei care ati mai fost in strainatate prin agentii ajutati-ma si pe mine! gasesc multe agentii dar nu am cum sa aflu care e cu adevarat serioasa.multumesc anticipat!

1 răspuns:
| bighi1988 a răspuns:

In Spania, si in Italia, nu va duceti ca e plin de Romania, si de tigani,! si nici nu se plateste bine! ducetiva si voi in tarile cu bani, care stau bine financiar gen elvetia, Germania, Austria..si aveti grija ca sunt foarte multe tepe, 90% sunt tepe, mai ales de pe internet! oricum bafta multa