| Andrei1818 a întrebat:

Cine stie cum se numeste filmul din urmatorul trailer? Nu cred ca e the powerpuff girl asa cum scrie. Daca stie cineva, vreau si un link de download va rog.

http://www.youtube.com/watch?v=luQ5mlSEUTk

Răspuns Câştigător
| sweetrose24 a răspuns:

Nu este un trailer ci este o mixtura de secvente din mai multe filme ca iron man, sucker punch si multe altele pe care nu le stiu dupa nume dar le-am vazut.happy

1 răspuns:
| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Nu e un trailer adevărat, scrie şi "FAKE" în paranteze în titlu. E un trailer fals, făcut ca pentru filmul Powerpuff Girls, dacă acesta ar exista sau s-ar face. În trailer sunt diverse secvenţe din diferite filme, montate ca trailerul să aibă sens.