| anonim_4396 a întrebat:

:*
Cu ocazia zilelor liceului, fiecare clasa isi face un stand care sa ii reprezinte pe elevii acelei clase, dar care sa aiba legatura si cu ziua liceului. Liceul se numeste "Nichita Stanescu". Anul trecut am facut o casuta(casa lui Nichita Stanescu-a vrut sa parahee hee ) pe care am lipit poze cu noi din excursie, de la scoala si de la mai multe festivitati. Anul acesta nu prea stim ce sa facem. Ati putea va rog frumos sa imi dati cateva idei? Am vrea ceva simplu si frumos la care sa putem participa toti, dar sa nu fie ceva legat de jocuri sau intreceri sportive pentru ca nu sunt admise. Multumesc. >big grin

1 răspuns:
| DeeaLove08 a răspuns:

Puteti lua o plansa de carton si o impartiti in jumatate: pe o parte scrieti si adaugati cat mai multe poze despre Nichita Stanescu si pe o parte scrieti despre activitatile voastre, imagini cu ce activitati aveti voi si liceul.