| SayomiMika a întrebat:

Cui ii plac animele si de ce? Daca nu va plac nici nu va obositi sa raspundeti. Pentru cele mai frumoase cuvinte despre anime, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

happy eu am un porcusor de Guineea si il iubesc foarte mult.
E incredibil cum aceste animalute iti intra asa repede la suflet ajungand sa le indragesti enorm.
In zilele in care suntem stresati, cel mai bun "medicament" este sa ne luam in brate animalul de companie si sa il rasfatam putin.
Pe mine una chiar ma binedispune energia si inocenta acestor animalute.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Animalele sunt niste fiinte jucause (cainele pisica....etc.) ele sunt si folositoare omului unele animale sunt si viclene( vulpea) iar altele sunt pufosi si adorabili(puii de caine de gaina de pisica) deci animalele nu sunt atat de capabila incat sa ne faca viata rea ele ne umplu viata de bucurii si fericiri ele sunt cele mai minunate (dupa familie fiinte din lume! happy big grin happy big grin

| Licurikiii a răspuns:

Nu exista cuvinte pentru a defini splendoarea, inteligenta, frumusetea si inima lor de catifea:X...si eu le iubesc fff foarte mullt:* Protejati animalele..RESPECT

| SayomiMika explică:

Raspundeti*