| AND0 a întrebat:

Cum scot o pata de ketchup de pe o foaie.

7 răspunsuri:
| mami a răspuns:

nu ai cum, in afara ca lipesti un abtibild

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu poti. Chiar daca dai cu creion tot se va vedea foarte urat. Cu creta nici sa nu incerci.

| LolaLollita a răspuns:

Nu ai cum.

| CannbalCorpse a răspuns:

Nu poti sa pui putina paste corectoare sau tempera alba?
Ori ai putea lua un betisor de curatat prin urechi il inmoi il apa pui putin sapun pe el si freci foarte incet pata de pe foaie ca sa nu se rupa dupa ce ai facut asta ori astepti sa se usuce "natural" ori usuci cu feonul! Dupa daca vrei foaia la fel de alba baga fierul de calcat in priza pune foaia pe care ai curatato si pe ia mai upne 2 -3 foi de la o revista si calco!
Sper ca te.am ajutat.Sa stii ca functioneaza!

| Deliα a răspuns:

Nu poti.Linge-o.

| PisicutzaCuTupeu a răspuns:

Nu cred ca se poate.
Fii si tu putin mai atenta pe viitor. :*

| Betii69 a răspuns:

Buna! Eu am avut aceeasi problema si cred ca te pot ajuta! Ce trebuie tu sa faci este sa dai cu un creion alb cerat si pata e absorbita de creion sau cu creta! Daca pata este de prea mult timp acolo nu mai aveti cum sa o scoateti! Funda?