| Bya132 a întrebat:

TPU!

Cum vi se pare videoclipul melodiei : " Wanna be free " de Voltaj si Deepside Deejays? Dar baietelul lui Calin Goia? Dar despre trupa Voltaj?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt o fană a formației Voltaj!
Cu asta am spus tot.
Pa, pa.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Grozav videoclip/Dar mai interesant mesajul pe care ei doresc să îl transmită prin intermediul versurilor/Băieţelul drăgălaş, precum toţi copii, de altfel/Cât despre trupă/A fost apreciată întotdeauna/Toate cântecele lor au fost apreciate/Piesa 20 de ani a reprezentat succesul acestei trupe/Şi să mai adaug faptul că nu s-a destrămat trupa, precum toate celelalte, care nu erau mulţumite de avantajele financiare?/trupa Voltaj a fost, este şi va fi mereu unită/Toţi membrii se înţeleg/Şi au parte de un succes uimitor