| Raluu_9543 a întrebat:

Buna TPU daca ati avea un catel \pisica ce rasa ati vrea sa fie si si cum sa ii cheme?
Funda normal

Răspuns Câştigător
| Ralluuuuu a răspuns:

Paii eu ti-as zice sa iti iei un catelus...
Eu am avut era canis si o chema negruta dar daca ar fi baiat Fufulete

7 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Labrador as vrea :X Fata- Maya si baiat - Ares :X

| celsia98 a răspuns:

As vrea un catel, haski si sa ii pun numele demon

| DuTzZeLiAn a răspuns:

Salut! Raluu nu trebuie sa ne interbi pe noi ce catzei ne plac, cu siguranta raspunsurile vor fi diferite! Eu iti zic sa iti iei un catel care iti place tie, cu numele nu este o problema cu siguranta ii vei gasi tu un nume pe loc (cand il vei cumpara) happy! Eu am avut pitbull pentru ca mi-a placut foarte mult (nu pentru ca sunt rai sau altele blablabla) ci pentru ca asa am vrut eu! era alb cu pete maro big grin nume i-am pus Zed (nu mai stiu ce limba insemna zeu) (poate am scris gresit nu stiu thinking)! Sper ca sfatul meu ti-a fost de folos! Cand iti iei catel sa ma anuntzi ca sunt curios happy sa vad cum arata tongue! Ciao numai bine!

| marina11 a răspuns:

As vrea un boo.e foarte dragut ps:parca e de plus.si l`ar chema alvin

| herbalist a răspuns:

Am deja un motan albastru de rusia si ii zc tigrutzuwinking:*

| Tourniquet a răspuns:

Asi vrea catel. Bichon frise sau havanese si sa o cheme Lissa, daca-i baiat Max. happy

| catalina_8997 a răspuns:

Eu am o pisica maidaneza, am cules-o de pe strada si o cheama Bamboocha.